Virtuální prohlídky a fotografické služby

Realizace virtuálních prohlídek pro web a Google mapy

Chcete pracovat s profesionálem v oboru? Pak jste na správné stránce!

Realizuji virtuální prohlídky pro Webové stránky a Google mapy. Možnosti propagace prohlídek ale zasahují i do sociálních sítí a to převážně na FacebookInstagram.

Prohlídky pro webové stránky (html5) umožňují větší možnosti personalizace vzhledu. Součástí těchto prohlídek mohou být další multimediální soubory jako obrázky, informační cedule, URL odkazy, videa i hudební podklad. Součástí prohlídek jsou ovládací menu (ovládání zoomování, full screen, otáčení atd.).

Využijte internet a sociální sítě k tomu, aby pro Vás prohlídka efektivně získávala zákazníky

 

 

Profesionalita

Všechny projekty zpracovávám individuálně od samého počátku. Začíná se obhlídkou prostor, návrhem řešení a zpracováním cenové kalkulace. Díky dobrému „workflow“ probíhá realizace rychle a bez komplikací.

Flexibilita

Přizpůsobím se časovým možnostem klienta. Zárukou je efektivní a rychlé zpracování projektu.

Moderní zpracování

Využívám nejmodernějších dostupných prostředků k vytvoření virtuální prohlídky pro Google mapy i web stránky (HTML5).

Bohaté zkušenosti

Mám mnoho zkušeností napříč trhem z různých oblastí od automobilových showroomů, restaurací a obchodů až po lékařské kliniky.

Cenová kalkulace

Každý projekt se posuzuje individuálně dle zadání klienta. V portfoliu mám realizace vhodné pro malé obchody a podniky, ale i pro velké korporace.

Individualita

Každý klient si může zvolit osobité individuální menu. Případně vítám další nápady a podněty jak prohlídku vylepšit a zefektivnit v online prostředí internetu.

Speciální nabídka

Jedinečná a profesionální realizace interiérů vozů z pohledu řidiče, spolujezdce i ze zadních sedadel.

Základní informace o virtuálních prohlídkách

Co je to virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka je marketingový nástroj k efektivní prezentaci prostorů všeho druhu od restaurace, lékařské ordinace nebo kliniky až po hotel, anebo historickou památku.

 

Jaký obchodní význam má prohlídka pro firmu

Realizace virtuální prohlídky má nejen prestižní charakter, ale je i velice funkční. Jednoduchým, dostupným a rychlým způsobem umožňuje zákazníkům navštívit prostory formou virtuální prohlídky přes internet.

  • Prohlídka působí na emoce klienta a vzbuzuje chuť prostory vidět na vlastní oči
  • Zároveň plní zcela informativní funkci jak se dostat ke stanovenému cíli

Virtuální prohlídky jsou velkou devizou pro restaurace, kde je možné prezentovat výčep, útulné salónky a celkovou atmosféru celého podniku.

Stejně tak tomu je u posiloven nebo wellness center.

Prohlídka najde uplatnění ale i v lékařském prostředí. Ať už prezentací profesionálního vybavení, ordinací, anebo prezentací prostor pro pacienty – čekárny.

Velikou výhodou je forma prezentace přes internet. Uveďme si příklad, kdy skupina přátel plánuje společný víkend v hotelu, anebo v penzionu. Výměna informací může být u početnější skupiny komplikovaná, navíc každý bude mít své požadavky a přání. Pokud hotel, anebo penzion, bude vhodným způsobem prezentovat své služby, a to i formou virtuální prohlídky, dokáže velice efektivním způsobem zapůsobit na celou skupinu. Rozhodování je pak mnohem jednodušší a bez zbytečných otázek: „jaký je bar?“, „kde je posilovna a bazén?“ atp.

Nemůžeme ani opomenout působení virálního marketingu. Dobře zpracovaná prezentace Vám zajistí, že se o Vás začne mluvit. Nicméně je nejvhodnější použít všechny dostupné možnosti online marketingu. Nelze tedy opomíjet webové stránky a sociální sítě. Virtuální prohlídka pak tvoří příjemný doplněk k těmto osvědčeným nástrojům.

 

Jaký význam má prohlídka pro zákazníka

Každý zákazník požaduje informace jako „kde zboží zakoupit“, „jak se dostat na správnou adresu“, „jak se orientovat v rozlehlých prostorech nákupního centra“ a na tyto otázky mu odpoví právě Virtuální prohlídka. Záleží na zpracování prohlídky, ta může obsahovat i další informační prvky, kterými lze klienta lépe nasměrovat, aby Vaši provozovnu navštívil osobně, nebo aby se v prostorách dobře orientoval.

 

Kde se prohlídka zobrazuje?

Virtuální prohlídku je možné prezentovat prakticky kdekoliv prostřednictvím internetu. Vhodnou volbou jsou webové stránky, sociální sítě jako třeba Facebook. Virtuální prohlídka může být i součástí Vašeho profilu na Google mapách. Nedílnou součástí prezentace prohlídky je i zobrazení v mobilních zařízeních jako je mobilní telefon nebo tablet.

 

Co získám, pokud si objednám virtuální prohlídku

Nabízíme virtuální prohlídku pro zobrazení na web stránkách. Dále nabízíme prohlídku pro Google mapy. Obě varianty jsou od sebe odlišné, ale obě lze propagovat na internetu a v sociálních sítích.

Nedílnou součástí vytvoření Virtuální prohlídky je i profesionální zpracování interiérových fotografií, případně fotografie personálu. Fotografie mohou být součástí prohlídky a web stránek. Klient může fotografie používat dle svého uvážení.

Otázkou mnoha klientů je, jestli v dnešní digitální době, kdy lze fotografovat téměř čímkoliv, potřebují profesionální fotografie interiéru. Podívejte se na naše fotografie, rozhodnutí necháme zcela na Vás, ale věříme, že za nás mluví právě naše fotografie.

 

Co je zapotřebí udělat v případě realizace prohlídky

Je potřeba připravit prostory. Tak jak budou připravené, tak budou zachyceny fotoaparátem. Doporučujeme odstranit ze stolů osobní předměty, rodinné fotky atp. Dále je vhodné odstranit či schovat vše, co nechcete, aby bylo na prohlídce (odpadkové koše atp.) Prohlídky se většinou fotí po pracovní době bez personálu.

 

Jak je to finančně náročné?

Cenová kalkulace Virtuální prohlídky se provádí dle individuálních požadavků klienta. Záleží na několika parametrech:

  • Rozsáhlost prohlídky (počet kroků či prostor)
  • Množství interiérových fotografií
  • Zda se provádí realizace pro web i Google mapy zároveň (jedná se o dva odlišné systémy)
  • Záleží také na tom, zda prohlídka obsahuje další doplňující informace jako informační panely, loga, hudbu atp.

Obecně lze říci, že prohlídky se mohou realizovat v rozsahu od 5.000,- Kč bez DPH výše s ohledem na rozsah zpracování. Prohlídku se tedy může dovolit menší podnik nebo restaurace. V případě rozsáhlejších projektů se ceny stanovují individuálně.