Virtuální prohlídky a fotografické služby

Realizace virtuálních prohlídek pro web a Google mapy

Chcete pracovat s profesionálem v oboru?

Pak jste na správné stránce!

Realizuji virtuální prohlídky pro Webové stránky a Google mapy. Možnosti propagace prohlídek ale zasahují i do sociálních sítí a to převážně na FacebookInstagram.

Prohlídky pro webové stránky (html5) umožňují větší možnosti personalizace vzhledu. Součástí těchto prohlídek mohou být další multimediální soubory jako obrázky, informační cedule, URL odkazy, videa i hudební podklad. Součástí prohlídek jsou ovládací menu (ovládání zoomování, full screen, otáčení atd.).

Využijte internet a sociální sítě k tomu, aby pro Vás prohlídka efektivně získávala zákazníky

Potřebujete prohlídku?

Ano, pokud hodláte prezentovat své prostory na sociálních sítích a Google mapách. Nezapomínejme, ale i na možnosti archivace historických budov nebo techniky (automobily, vlaky, letadla…).

Co Vám prohlídka přináší?

Prohlídka na Google mapách generuje zhlédnutí, za které neplatíte. Prohlídka umožňuje Vašim klientům lepší a efektivnější orientaci, když hledají Vaši provozovnu.

Jak mohu s prohlídkou pracovat?

Velice jednoduše, využívejte sociální sítě a prezentujte své prostory na Facebooku, Instagramu i Youtube kanálu. Zvyšujte si tím sledovanost a návštěvnost Vašich stránek.

Kde se dá prohlídka využít?

Všude i tam, kde byste to nečekali. Od budov, hotelů, bytů, interiérů všeho druhu, parkovišť pro auta, vlaky, lodě a jakékoliv exteriéry, vlastně všude 😉

Ale prohlídka může být zpracována i jako POZVÁNKA, PODĚKOVÁNÍ, BLAHOPŘÁNÍ nebo i PF. Kreativitě se meze nekladou, a jelikož se jedná o ojedinělé projekty, je zde veliký potenciál zaujmout široké spektrum zákazníků.

Nerozumím prohlídkám a nemám na to čas!

Ano i takový klient se najde. Proto nechte všechno na mě. Zajistím, návrh, realizaci i nasazení na klíč bez jakýchkoliv komplikací.

Pokud se ale hodláte podílet na kreativních nápadech, může společně vytvářet zajímavé a ojedinělé projekty.

Jaké jsou další přínosy prohlídek?

Kromě profesionální, prestižní prezentace získáváte nástroj, který šetří čas Vám i Vašim zákazníkům. Především se toho dá využít u prostor, které se často pronajímají jako byty, domy, kongresové sály, haly nebo společenské místnosti. Klient získává přesnou představu o lokalitě a prostorech dříve, než k Vám přijede na schůzku. Váš zákazník získává větší jistotu a vy získáváte nástroj, který osloví desítky, stovky i tisíce klientů najednou.

Kolik to stojí?

Každý projekt se posuzuje individuálně dle zadání klienta. V portfoliu mám realizace vhodné pro malé obchody a podniky, ale i pro velké korporace.

Vaši poptávku můžete zaslat na stekly@avepanorama.cz

Individualita

Individualita znamená možnost personalizace v prohlídce formou menu a to především pro verzi na webové stránky. Zajišťuji totiž klientům dvě na sobě nezávislá řešení, a to pro WEB a GOOGLE MAPY. Na webu získejte prestiž a individualitu, zároveň máte možnost do prohlídky umístit další multimediální obsah. Na Google mapách získávejte zhlédnutí “zdarma” a pomáhejte svým klientům, aby se lépe zorientovali, když se k Vám chystají na schůzku,  anebo když hledají vhodné místo na zábavu i relaxaci.

Prohlídky v interiérech vozů

Jedinečná a profesionální realizace interiérů vozů z pohledu řidiče, spolujezdce i ze zadních sedadel.

Chci o prohlídkách vědět více informací

Co je to virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka je marketingový nástroj k efektivní prezentaci prostorů všeho druhu od restaurace, lékařské ordinace nebo kliniky až po hotel, anebo historickou památku.

 

Jaký obchodní význam má prohlídka pro firmu

Realizace virtuální prohlídky má nejen prestižní charakter, ale je i velice funkční. Jednoduchým, dostupným a rychlým způsobem umožňuje zákazníkům navštívit prostory formou virtuální prohlídky přes internet.

  • Prohlídka působí na emoce klienta a vzbuzuje chuť prostory vidět na vlastní oči
  • Zároveň plní zcela informativní funkci jak se dostat ke stanovenému cíli

Virtuální prohlídky jsou velkou devizou pro restaurace, kde je možné prezentovat výčep, útulné salónky a celkovou atmosféru celého podniku.

Stejně tak tomu je u posiloven nebo wellness center.

Prohlídka najde uplatnění ale i v lékařském prostředí. Ať už prezentací profesionálního vybavení, ordinací, anebo prezentací prostor pro pacienty – čekárny.

Velikou výhodou je forma prezentace přes internet. Uveďme si příklad, kdy skupina přátel plánuje společný víkend v hotelu, anebo v penzionu. Výměna informací může být u početnější skupiny komplikovaná, navíc každý bude mít své požadavky a přání. Pokud hotel, anebo penzion, bude vhodným způsobem prezentovat své služby, a to i formou virtuální prohlídky, dokáže velice efektivním způsobem zapůsobit na celou skupinu. Rozhodování je pak mnohem jednodušší a bez zbytečných otázek: „jaký je bar?“, „kde je posilovna a bazén?“ atp.

Nemůžeme ani opomenout působení virálního marketingu. Dobře zpracovaná prezentace Vám zajistí, že se o Vás začne mluvit. Nicméně je nejvhodnější použít všechny dostupné možnosti online marketingu. Nelze tedy opomíjet webové stránky a sociální sítě. Virtuální prohlídka pak tvoří příjemný doplněk k těmto osvědčeným nástrojům.

 

Jaký význam má prohlídka pro zákazníka

Každý zákazník požaduje informace jako „kde zboží zakoupit“, „jak se dostat na správnou adresu“, „jak se orientovat v rozlehlých prostorech nákupního centra“ a na tyto otázky mu odpoví právě Virtuální prohlídka. Záleží na zpracování prohlídky, ta může obsahovat i další informační prvky, kterými lze klienta lépe nasměrovat, aby Vaši provozovnu navštívil osobně, nebo aby se v prostorách dobře orientoval.

 

Kde se prohlídka zobrazuje?

Virtuální prohlídku je možné prezentovat prakticky kdekoliv prostřednictvím internetu. Vhodnou volbou jsou webové stránky, sociální sítě jako třeba Facebook. Virtuální prohlídka může být i součástí Vašeho profilu na Google mapách. Nedílnou součástí prezentace prohlídky je i zobrazení v mobilních zařízeních jako je mobilní telefon nebo tablet.

 

Co získám, pokud si objednám virtuální prohlídku

Nabízíme virtuální prohlídku pro zobrazení na web stránkách. Dále nabízíme prohlídku pro Google mapy. Obě varianty jsou od sebe odlišné, ale obě lze propagovat na internetu a v sociálních sítích.

Nedílnou součástí vytvoření Virtuální prohlídky je i profesionální zpracování interiérových fotografií, případně fotografie personálu. Fotografie mohou být součástí prohlídky a web stránek. Klient může fotografie používat dle svého uvážení.

Otázkou mnoha klientů je, jestli v dnešní digitální době, kdy lze fotografovat téměř čímkoliv, potřebují profesionální fotografie interiéru. Podívejte se na naše fotografie, rozhodnutí necháme zcela na Vás, ale věříme, že za nás mluví právě naše fotografie.

 

Co je zapotřebí udělat v případě realizace prohlídky

Je potřeba připravit prostory. Tak jak budou připravené, tak budou zachyceny fotoaparátem. Doporučujeme odstranit ze stolů osobní předměty, rodinné fotky atp. Dále je vhodné odstranit či schovat vše, co nechcete, aby bylo na prohlídce (odpadkové koše atp.) Prohlídky se většinou fotí po pracovní době bez personálu.

 

Jak je to finančně náročné?

Cenová kalkulace Virtuální prohlídky se provádí dle individuálních požadavků klienta. Záleží na několika parametrech:

  • Rozsáhlost prohlídky (počet kroků či prostor)
  • Množství interiérových fotografií
  • Zda se provádí realizace pro web i Google mapy zároveň (jedná se o dva odlišné systémy)
  • Záleží také na tom, zda prohlídka obsahuje další doplňující informace jako informační panely, loga, hudbu atp.

Obecně lze říci, že prohlídky se mohou realizovat v rozsahu od 5.000,- Kč bez DPH výše s ohledem na rozsah zpracování. Prohlídku se tedy může dovolit menší podnik nebo restaurace. V případě rozsáhlejších projektů se ceny stanovují individuálně.